updating curriculum vitae - Shpallje falas online dating

Ne banesen eshte nje personi cili nuk deshiron te blej banesen, as nuk deshiron me dale nga [email protected]: 0041797759272 Kategoria: Banesa/Shtepi Shpallja Juaj: Banes me Qera Ne lagjen Pejton jap me qera banesen ne siperfaqe prej 85m2 me ket perberje: 1 dhom dite,3 dhoma gjumi,1 kuzhin, 1 banjo e mobiljuar qmimi 350?Telefonit: 044276852 Kategoria: Banesa/Shtepi Shpallja Juaj: Jap me qira banesn n Bregun e Diellit, te banesat me tulla t kuqe, n afrsi t ambulances. Banesa ka 40 m2 dhe posedon: dhom dite, dhom t vogl gjumi, kuzhin, koridor dhe banjo. Banesa gjendet n nj lagje t qet, me parking dhe zona t gjelbruara.

Telefonit: 0038649131384 Kategoria: Banesa/Shtepi Shpallja Juaj: Ofroj shtepine tri kateshe me hapesire banimi prej 200 m dhe nje oborr te rrafsht, te gjere dhe te gjate prej 22 ari, 22000 m per nje cmim te voltishmen prej 65000 [email protected]

Telefonit: 38163480593 Kategoria: Banesa/Shtepi Shpallja Juaj: Shes banesen ne Skenderaj, ne qender, 70 m2, kati pare, tre dhoma, dy ballkona, jam pronari i vetem prej viti 1985, kam te gjithe dokumentacion (edhe prej UNMIK-un).

We're looking for a data-obsessed self-starter with excellent judgment and communication skills. • Ability to view data and pull key takeaways and spot trends.

• An avid user of Facebook and Instagram (and Twitter would be an advantage). About PR SOLUTIONS PR Solutions is one stop solution provider.

Kanditati/ja per aplikim duhet te sjell me vete nje dokument identifikues ose dergoni CV e juaj se bashku me nje fotografi ne E-mail: [email protected] Na kontaktoni nga ora Deri 044101808 / 045101055Kompania Zviceriane me seli ne Ferizaj Shpall Konkurt Për Agjent Tregtar ne Tër teritorin e Kosoves Ferizaj, Shtime, Lipjan, Kaqanik, Viti Etj...

Kushtet për aplikim janë Të jete komunikativ/e e te sjellshme dhe te posedoj vetur personale Perparsi kanë aplikuesit te cilet punojn ne çift Mashkull Femer Pagesat behen me standarte evropiane plus provizion Kompania gjithashtu ofron pushime jasht vendit per te gjith puntoret e kompanis, Si dhe udhetime seminarike te ndryshme neper Bote. Te jete i gatshem te punoj pas orarit dhe nen presion te punes Kompania Zejna Group ofron mundesi punesimi si promotere ne kompanine tone. Te interesuarit mund te dergojn CV-n dhe disa nga punimet me te mira ne: [email protected] Mund të shkruni në Viber ne orar - 38649119903-Te jete komunikativ/e , i/e sjellshme dhe te posedoj veture personale.Kanditati/ja per aplikim duhet te sjell me vete nje dokument identifikues ose dergoni CV e juaj se bashku me nje fotografi ne E-mail: [email protected] Na kontaktoni nga ora Deri 044101808 / 045101055Kompania Zvicrane "Diamond Dreams", hap vende te lira pune per Gjakovë me rrethinë, ku kërkojme: Agjent Tregtar (30) Kushtet për aplikim janë: - Të jete komunikativ/e e sjellshme dhe te posedoj veture personale. Firma jone eshte udhe lidhese ndermjet promotereve dhe kompanive te ndryshme qe kerkojne non stop promotere brenda Kosoves, Te interesuarat qe te punesohen tek ne do e kene pages 400 euro ne muaj per promocion me orar te plote te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit 044-732-904 apo ne email adresen [email protected]Kompania Dardha Blu Sh.p.k. -Perparsi kane aplikuesit te cilet punojne ne qift mashkull dhe femen.- Perparsi kanë aplikuesit te cilet punojn ne çift Mashkull Femer - Pagesat behen me standarte evropiane plus provizion Kompania gjithashtu ofron pushime jashte vendit per te gjithe puntoret e kompanise, si dhe udhetime seminarike te ndryshme neper Bote. Te kete pervoje pune ne montimin e foljeve te ndryshme 4. ka hapur konkurs per: - 4 Dizajner Grafik - 2 Montazher Reklamave - 2 Punëtor për 3D Reklama Aftësitë e domosdoshme: - * Dizajneri duhet të kete njohuri me Corel Draw. Kushtet: - Gatishmëri për punë nën kushte presioni dhe pune me orar fleksibiliteti. -Pagesat behen me standarde evropiane -Kompania gjithashtu ofron pushime jasht vendit per te gjithe punetoret e kompanise si dhe udhetime seminarike ne gjithe boten.Nga ana jonë gjithmonë përpiqemi t’iu ofrojmë një produktivitet të lartë.Vazhdimisht punojmë për zhvillimin e portalit tonë për njoftime sipas dëshirave të përdoruesve.-Per telefoniste: Komunikative E afte te menagjoje presionin ne pune -Per Canvas Te jete komunikative T'a doje punen ne terren. Responsibilities: • Assist PR SOLUTIONS social editors with scheduling posts and finding/creating content across platforms, especially Facebook and Instagram.

Tags: , ,